ریویو لایه بردارهای نوتروژینا

یکی از اصلی ترین دلایل داشتن پوست کدر و خسته لایه برداری نکردن هست، حالا چه لایه برداری فیزیکی چه شیمیایی ! من همیشه از محصولات لایه بردار استقبال میکنم و معتقدم اولین قدم مهم بعد از داشتن روتین معمول استفاده از لایه بردار هاست.

برند نوتروژینا اخیرا لاین bright boost رو وارد بازار کرده با این شعار که این لاین از محصولاتش، پوست رو روشن تر، بازتر و شفاف و عاری از کدری میکنن 🧐 این لاین شامل آبرسان، ضدآفتاب ، کرم شب ، اسکراب و سرم لایه بردار هست.

من حدود ۴-۵ ماه پیش سرم و اسکراب لایه بردارش و تست کردم و میخوام بگم هر کدوم چه ویژگی دارن.

⭕️اسکراب bright boost micro flash ؛ این اسکراب رو چون حس کردم دونه های خیلی ریز و نسبتا ملایمی داره تهیه کردم ، به نظرم به بافت اسکراب مورد علاقه ام از برند QV خیلی شباهت داره منتها به ملایمی اون نیست. در واقع حاوی آلفا هیدروکسی اسید هایی مثل مندلیک اسید هست .

پوست بعد از استفاده نرم تر و براق تر میشه اما باید توجه داشت که مصرف بیش از حد و نامنظم از این اسکراب نتیجه عکس میده ‌و پوست حساس و خشک میشه .

خود سایت نوتروژینا توصیه میکنه در کنار بقیه محصولات این لاین نوتروژینا استفاده بشه که مشخصه لزومی نداره😁 در کل من بهش ۷ از ۱۰ میدم با توجه به قیمتش ارزش خرید داره .

⭕️سرم روشن و درخشان کننده bright boost illuminating face serum

این سرم اگه اشتباه نکنم به دو شکل تیوپی و دراپر دار (قطره چکونی) تولید شده و من مدل تیوپیش رو دارم . این سرم با نئوگلوکوزامین و عصاره طبیعی گرفته شده از گیاه زردچوبه به گفته خود برند نوتروژینا فرموله شده و در رفع لک های پوستی و روشن شدن پوست موثره.

من شیمیست نیستم و رفتم سرچ کردم ببینم این نئوگلوکوزامین چیه 🤭

لطفا اگر کسی بیشتر میدونه برامون در موردش بنویسه)

جانسون اند جانسون برند مادر نوتروژینا این ترکیب رو در سال ۲۰۱۶ به ثبت رسونده و توی لایه بردارها، لوسیون ها،تنورها و ضدآفتاب و .. ازش استفاده میکنه.

تجربه خود من از این سرم اینه که پوست رو اذیت نمیکنه و در یکدست و روشن شدن پوست موثره اما توقع دیدن نتیجه واضح و به خصوصی ازش نمیشه داشت حداقل به سرعت.

من بهش ۶ از ۱۰ میدم .

‎🤩نظر شما در مورد این دو محصول و بقیه لاین برایت بوست نوتروژینا چیه ؟!

دریافت محصولات ...

' ارسالی از دوست عزیزمون 🌸🌸🌸 این ژل لایه بردار نئولیس ساخت کشور فرانسه مخصوص پوستهای چرب پوست منو ک نجات داد کافیه یک هفته اینو یک در میون به جای جوشتون بزنین...