محصولاتی که توی عکس میبینین از برند ژیناژن یه برند ایرانی بسیار با کیفیت هست. یه ضدجوش بی رنگ داره و دوتا رنگی👍🏻محصولات دیگه هم داره.

این کرما برای پوستای جوش دار، چرب و حتی مختلط مناسبن👌

@ginagen.cosmetics

هم ضدجوش هستن و جوشا رو درمان میکنن، هم از ایجاد جوشهای جدید جلوگیری میکنن.خاصیت ضدباکتری دارن. چربی پوستو تنظیم میکنن

ترکیبات مفیدی که دارن: آزلائیک اسید، سالیسیلیک اسید، نیاسینامید، ویتامین آ و زینک هست. عطر خاصیم ندارن و بوش از ترکیباتشه.

پوستو یه لایه برداری ملایم هم میکنن، منافذ رو پاکسازی و جمع میکنن و خوبیشون اینه با اینکه ضدجوشن اما رطوبت پوستو از بین نمیبرن. پوستو مرطوبم میکنن.

_______

✅ضدجوش بیرنگش: بافت کرمی، سبک و زودجذبی داره.پوستو تا حدودی مات میکنه. برای زیر میکاپم خوبه.

قیمتش مناسبه ۸۶ تومن👌

✅ضد جوشهای رنگیش: دو رنگ داره: لایت بژ و نچرال بژ. لایت برای پوستای روشن و نچرال برای پوستای گندمی و سبزه مناسبه. تناژاشونم بنظر من خیلی قشنگه. کاور خوبی داره(متوسطه و میشه بیشترش کرد) اکسید و کدر نمیشه. من عاشقشم. موندگاریشم خیلی خوبه. جایگزین اکتی پور رنگی میشه و بعنوان کرم پودر یا کرم رنگی روزانه برای پوستای چرب و جوشدار خیلی خوبه. فینیش مات و طبیعی داره. خشک و بد نمیشینه روی پوست. اس پی اف ۲۰ هم داره و از پوست محافظت میکنه.

قیمتش مناسبه ۹۶ تومن👌

پیج رسمی محصولات ژیناژن که میتونین ازشون اینا رو تهیه کنین😍👇🏻

@ginagen.cosmetics

@ginagen.cosmetics

دریافت محصولات ...

سلااااااام ماسک آوردم واسه جوش و جای جوش امروزم جمعس و روز ماسک و رسیدگی به خودتونه مواد لازم موز زردچوبه ماست همروباهم قاطی میکنین و مثل ویدیو میزنین به...

✅ #رفع_جوش_جای_جوش ✨ 1 ق پودر گل بابونه را در 1 لیوان آب جوش دم کرده و هر روز با پنبه روی جوش بمالید. 👈اگر تعداد جوش ها زیاد است کل صورت را با لوسیون بشویید. 🌺🌺...