محصولی هست که من در موردش خیلی باهاتون صحبت نکرده بودم و خصوصا توی این مدت روش تمرکز کردم ببینم چه قدر این محصول پر ادعا کارش رو درست انجام میده 🤭

‎خب ، همونطور که متوجه شدین دارم در مورد سرم آلفا آربوتین اوردینری براتون میگم👌🏻 من همیشه از یه ضد لک خوب استقبال میکنم چون پوستم یه سری لک و جای جوش قدیمی داره و از طرفی خیلی هم مستعد لک شدن هست .

‎🔘سرم آلفا آربوتین اوردینری که لک ها و جای جوش های پوست رو رفع میکنه ، یه سرم بسیار سبک هست که بر خلاف بیشتر سرم های اوردینری به راحتی میشخ به صورت layer یا لایه لایه روی پوست استفاده کرد ، بدون پیل و سنگین شدن پوست .

‎🔘 خود آلفا آربوتین یه ترکیب اکتیو و فعال هست که علاوه بر رفع لک های قهوه ای و جای جوش ، کمک میکنه پوست شفاف تر و صاف تر بشه ، میتونم بگم آلفا آربوتین همون ترکیب امنی هست که همه دنبالشیم برای رفع لک ها. داخل این سرم ۲ درصد آلفا آربوتین وجود داره .

‎🔘 داخل این سرم به غیر از خود آلفا آربوتین هیالورانیک اسید هم داره و همونطور که میدونین این یه تیر با دو نشونه و نه تنها پوست خشک و آسیب پذیر نمیشه بلکه آبرسانی هم میشه . اگر بخوام بگم نکته منفیش چیخ اینه که روی لک قرمز و کلا رزاسه و قرمزی پوست اثر نداره اما برای رفع لک های قهوه ای حتی ملاسما ، حتی لک هایی که به خاطر افرایش سن و آفتاب ایجاد شدن ، گزینه خیلی خوبیه .

‎🔘 خیلی ناراحتم که زودتر این محصول رو وارد روتینم نکردم ، چون بزرگ‌ترین مشکل من همین لک و جای جوش هست . یه نکته دیگه هم اضافه کنم که با توجه به قیمتش و ترکیباتش ، رقیب نداره اینو شک نکنید .

‎🔘یه نکته خیلی خوب دیگه اینکه ، این محصول مثل اسید نیست ، یعنی تداخلی با هیچ محصول دیگه ای نداره و پوست رو هم در برابر آفتاب آسیب پذیر نمیکنه و به راحتی روز و شب هر دو نوبت میشه از این سرم استفاده کرد (البته که به نظر من ضدآفتاب هر روز زدنش ضروریه )

‎🔘میشه هم از این سرم به صورت موضعی فقط روی لک ها استفاده کرد و هم روی کل صورت زد .

دریافت محصولات ...