معرفی چند کانسیلر زیر 100 هزار تومان

06 خرداد 1397

اگر استوری های امروز رو دیده باشین میدونین که چند تا نکته راجع به کانسیلر گفتم اما بقیش رو میذارم برای فردا که خسته کننده نشه 😉 .

کانسیلر هایی که میبینین ، مدل های زیر ۱۰۰ تومنی هستن که من تا به حال امتحان کردم ، نمیخوام دونه دونه راجع بهشون دقیق بگم اما نظر شخصیم اینه که معمولا از کانسیلر های ارزون قیمت و داروخانه ای نمیشه خیلی انتظار داشت زیر چشم یکدست و روشنی ایجاد کنه .

اما برای مصرف روزانه عالین چرا که سنگین نیستن و خیلی باعث آسیب به بافت زیر چشم نمیشن‌.

از بین اینا به نظر من بدترینشون کانسیلر beyu بود ، البته فکر می کنم این مدلی که من داشتم خیلی بد بوده. از لحاظ بافت کانسیلر که به شدت رقیق و سبک بود، فرچه افتضاحی داشت و کلا شاید ۲-۳ بار ازش به زور بیشتر نتونستم استفاده کنم .

کانسیلر isadora که شرکت برای من پارسال فرستاد رو تقریبا تا آخرش زدم ، از لحاظ روشن کنندگی و بافتش خوب و مناسب روز بود . 👌🏼 اما چیزی نبود که قطعا بخوام دوباره بگیرمش .

کانسیلر هلثی میکس bourjois بافتش کمی غلیظ تر از اونای دیگه بود اما لک و سیاهی رو اصلا نمیتونه بپوشونه ضمن این که اگر خیلی پوست چرب باشه حتی اگر فیکس هم کنید خیلی واینمیسه. اما این رو هم دوست داشتم و تا آخرش استفاده کردم . برای مصرف روزانه عالی و‌سبکه 👌🏼

کانسیلر maybelline ایج ریوایند رو هم که اخیرا نقدش رو براتون نوشتم و تقریبا یک ماهه که دارم استفاده می کنم . از لحاظ پوشش از اونای دیگه خیلی بهتره ، پف چشم من رو کم می کنه اما حتما حتما باید با پودر فیکس بشه وگرنه میریزه .

⭕️ شما از چه کانسیلر زیر ۱۰۰ تومنی استفاده کردین و راضی بودین‌؟ آیا به نظرتون کانسیلر های ارزون تر با مدل گرون تر ها قابل مقایسه هستن ؟؟🤔

دریافت محصولات ...

کمپانی اپل همزمان با عرضه محصولات جدید خود، هزینه دریافتی از برخی از آن‌ها را صرف امور خیریه و کمک به انجمن‌های گوناگون در سراسر جهان می‌نماید. این قبیل محصولات...