آبرسان و مرطوب کننده سبک simple سیمپل

17 خرداد 1399

اونایی که پوستشون مختلطه ممکنه من رو درک کنن که یه وقتایی هم پوستشون دهیدراته میشه و حالت کشیدگی پیدا میکنه ، اما از طرفی نمیخوان با یه مرطوب کننده صورتشون چرب و روغنی بشه😬 اینجور وقتا ما به یک مرطوب کننده سبک احتیاج داریم که زود جذب بشه 🤔

‏🌿simple یه برند انگلیسی تقریبا قدیمی هست که محصولات خیلی ارزونی داره و از تعداد ترکیبات کمی عمده محصولاتش تشکیل شدن . قطعا بهترین برند دنیا نیست اما صرف از نظر از قیمت ارز برای ما ، محصولات خیلی خوبی داره که ؛ .

🍀مرطوب کننده و آبرسان light hydrating Moisturiser یکی از اوناست ؛

✅مهم ترین ویژگی این آبرسان و مرطوب کننده سبک بودنش هست . به محض ماساژ دادن روی پوست جذب میشه و بر پایه آب هست .

✅ادعا میکنه که تا 12 ساعت پوست رو مرطوب نگه میداره که برای من تقریبا اینطوری هست تا زمانی که دوباره پوستم رو بشورم و اینطوری نیست که عمقی پوست رو آبرسانی کنه.

❌باید بگم که به لحاظ ترکیبات گرونترین و بهترین ترکیبات رو نداره . ببشتر حاوی ترکیبات آبرسان معمولی هست و مینرال اویل . البته حاوی درصد خیلی کمی هم لاکتیک اسید هست که از اسید های مورد علاقه منه . .

✅چون خیلی سبکه ، زیر کرمپودر یا ضدآفتاب اصلا جمع و پیل نمیشه و حتی باعث میشه کرمپودر خیلی خوب تر روی پوست بشینه . و برق طبیعی و قشنگی به پوست میده .

✅با اینکه قیمت زیادی نداره اما بسته بندی با کیفیتی داره و بزرگ تر از حد انتظار هست به لحاظ سایز محصول . حجمش هم 125 میل هست .

✅❌برای من اصلا باعث جوش نشده و حتی وقتی استفاده میکنم قسمت های خشک پوستم رو از بین میبره . اما توی ریویو های مصرف کننده ها خوندم که تعداد کمی باهاش جوش زدن که برای من این اتفاق نیوفتاد .

راستی این کرم یه ورژن rich هم داره که برای پوستای خیلی خشک هست و اونم خیلی پرطرفداره .

⭕️⭕️⭕️ شما از محصولات سیمپل تا به حال استفاده کردین ؟! به نظر شما محصولات ایرانی ارزون و خارجی ارزون قیمت با هم قابل مقایسه هستن ؟

.

مرطوب_کننده_یاسمن_استایل #آبرسان_یاسمن_استایل

دریافت محصولات ...

مدت خیلی زیادی منتظر بودم این پست رو براتون بذارم . تا یادی هم بشه از محصولات قدیمی تر ‌و بدونین صاحب این پیج همه محصولات رو تا انتها استفاده میکنه😉 با محصول م...

من برای پاک کردن آرایشم فقط از روغن، بالم یا شیرپاک کن استفاده میکنم؛ این روغن رو از وقتی خریدم خیلی پیگیری نقدشو میکردین، پس امروز تصمیم گرفتم بهتون معرفیش کن...