کدوم محصول پوستی رو با خودمون ببریم مسافرت

04 آبان 1400

کدوم محصول پوستی رو با خودمون ببریم مسافرت ؟!

فرض کنیم من میخوام‌ برم مسافرت اما در واقع تا اطلاع ثانوی خونه هستم😂

خب اول از همه ترجیحمون اینه که محصولات مینی سایز باشن یا بسته بندیشون شیشه ای نباشه ( که البته اوردینری شیشه ایه😬)

توی این پست در مورد شوینده - مرطوب کننده و ضدآفتاب که اجزا اصلی روتین هستن توضیحی نمیدم اما همه میدونیم که اینا از واجبات هستن ، ضمنا نقد ضدآفتاب استیکی داخل پست قبل هست.

‎🧳 به عنوان سرم ؛ من آرجلاین و آلفا آربوتین در حال حاضر بیشتر توی روتینم هستن . آرجلاین سرم حاوی پپتاید هست مثل سرم بافه و ماتریکسیل اوردینری و کارش اینه که پوست شاداب تر و پرتر و سرحال تر به نظر برسه(نقد دقیق ترش رو بعدا مینویسم) .

سرم آلفا آربوتین هم به عنوان ضد لک و روشن کننده و اینکه تداخل خاصی با بقیه اکتیو ها نداره، محصول خوبیه البته اگر بهش نیاز داشته باشیم(نقد دقیقش رو قبلا نوشتم).

🧳 سرم resurfacing compound از برند u beauty رو تقریبا مدت زیادیه هفته ای ۱ مرتبه استفاده میکنم. این سرم که فول سایزش به شدت گرونی یکی از غنی ترین و کامل ترین سرم های پوستی هست به این لحاظ که اکتیو های مختلفی از جمله گلایکولیک اسید، رتینیل پالمیتات و ترکیبات آبرسانی داره که از جمله کمک به رطوبت رسانی در لایه برداری و جلوگیری از پیری پوست موثره. حجم سایز کوچکش ۱۰ میل هست.

البته تقریبا تموم شده 🤭😁

🧳 سرم high dose retinoid برند ساندی رایلی رو ۲-۳ هفتست خریدم . سایز ۵ میل 🤭😁قبلش به مدت یکسال رتینول لروش پوزای استفاده کردم ‌و خب چون سایزش کوچیکه مثلا با خودم میبرم که ۱ شب استفاده کنم😂

جدای از شوخی این سرم حاوی ۶/۵ درصد رتینول هست که درصد خیلی بالاییه به علاوه ۱ درصد رتینول لیپوزومال کپسوله شده . من که در حال حاضر پوستم کمی باهاش به هم ریخته و باید صبر کنم ببینم نتیجه مصرفش چطوری میشه،

🧳‌و اما ماسک شب هندوانه برند گلو رسپی ؛

این ماسک رو میشه در سایز کوچکتر تهیه کرد اما من فول سایز دارم .بافت ژلی با مزه ای داره و اصلا روی پوست سنگینی نمیکنه ،از طرفی لایه برداری خیلی ضعیف هم انجام میده و در نهایت منجر میشه به یه پوست آبرسانی شده و لطیف .

یک سری از این محصولات رو مثل رتینول ساندی رایلی و اوردینری ها رو من خودم از الناز خریدم و سرم یو بیوتی و ماسک شب رو خودش برای من فرستاده بود .

دریافت محصولات ...

چطور برای خودمون روتین پوستی بسازیم ؟ . سلام بچه ها🌸 من کاملا بهتون حق میدم که با معرفی اینهمه محصول توی اینترنت گیج بشین و ندونین از کجا شروع کنید ! یا حتی شده...

از سری مشکلات مو بلندا 😂😂😂👌🏽👌🏽👌🏽 . . کدوم قسمتش براتون اتفاق افتاده؟؟ خودم که همه موارد تجربه کردم 😂 . . . چندتا نکته مهم که موقع بستن موهاتون باید بهش توجه داش...