جمع بندی پپتاید های اوردینری

چون میدونم جای کپشن کم میارم😁 سریع بریم سراغ ادامه جمع بندی اوردینری ها

این قسمت ؛ پپتاید های اوردینری

به صورت خیلی جمع و جور و خلاصه بخوام بگم، ‌پپتاید ها زنجیره های کوتاه از آمینو اسید هستن و بیس پوست‌ ما رو تشکیل میدن، بر خلاف کلاژن ، سایز مولکولی کوچیکی دارن و به راحتی میتونن‌ به پوست نفوذ کنن و‌ روی استحکام و جوانسازی پوست تاثیر بذارن🤩

⭕️سرم بافه + هیالورانیک اسید اوردینری؛

و در واقع اولین سرم من از اوردینری که من حتما میدونین خیلی دوستش دارم😅 به طور کلی محصولات حاوی پپتاید خیلی ارزون قیمت نیستن، سرم‌ بافه هم به نسبت بقیه سرم های اوردینری یکم قیمتش بیشتره. اما به شدت در طول دوره مصرف روی پوست تاثیر خوبی داره . روی رفع چروک و خطوط به تنهایی موثر نیست اما پوست رو شاداب و با طراوت نشون میده. روی سفت شدن پوست‌هم‌ موثره اما همونطور که گفتم اثرش مقطعیه تا زمانی که ازش استفاده کنید.

⭕️سرم بافه+ پپتاید مس

این سرم رو هم که مثل بافه معمولی خیلی معروفه راستش من تست نکردم . اگر تجربه مصرفش رو داشتین حتما کامنت کنید.

⭕️سرم ماتریکسیل ۱۰ درصد + هیالورانیک اسید

سرم ماتریکسیل حاوی دو نوع پپتاید ماتریکسیل ۳۰۰۰ و ماتریکسیل سینثه۶ هست که هر دو میتونن در سفت شدن و کم کردن عمق خطوط موثر باشن . بهترین نتیجه رو پپتاید ها با مصرف همزمان رتینول یا رتینویید ها میدن .

تفاوتش با بافه خیلی زیاد نیست اما بافتش کمی رقیق تره. بافه گاهی ممکنه باعث چسبناک شدن پوست بشه .

⭕️سرم آرژلاین *آرجلین* آرجلاین سولوشن ۱۰ درصد

راستش من تجربم در مورد بافه و ماتریکسیل بیشتره اما آرژلاین سرمی هست که به سرم شبه بوتاکس معروف هست . قطعا عملکرد پپتاید ها مثل بوتاکس نیست اما خود برند اوردینری معتقده که تحقیقاتشون ثابت کرده این سرم میتونه از ایجاد خطوط جلوگیری کنه و حتی عمق خطوط رو کم کنه.

ضمن اینکه برای خطوط اطراف چشم هم هر ۳ محصول مناسب هستن و منع ندارن.

❌مصرف رتینول با پپتاید تداخلی نداره اما نباید سرم های حاوی پپتاید با اسیدها و ویتامین سی در یک روتین‌باشن، چون اثرگذاری پپتاید ها رو کم میکنن.

⭕️حتما نظرات و سوالاتتون رو بنویسید😘

دریافت محصولات ...