بهترین دستمال توالت کدام است (معرفی 6 برند محبوب)

05 مهر 1399

بسیاری از پزشکان و محققان بر این باورند که استفاده از حوله می تواند باکتری و آلودگی را بسیار سریع منتقل کند و موجب بروز برخی بیماری ها گردد. استفاده از حوله در سرویس های بهداشتی توصیه نمی شود؛ زیرا می تواند عامل عفونت، انگل و قارچ ها باشد. در چند سال گذشته استفاده از انواع دستمال کاغذی بسیار رواج پیدا کرده است، و به همین علت شرکت های زیادی در زمینه تولید دستمال کاغذی فعالیت خود را شروع کرده اند. اما آیا بهترین دستمال توالت را تولید و عرضه می کنند چطور متوجه شویم یک دستمال کاغذی خوب است بهترین دستمال توالت چه ویژگی هایی دارد ما در بیگ سرچ تصمیم گرفتیم یک راهنمای جامع و خوب برای خرید بهترین دستمال کاغذی را برایتان آماده کنیم تا بتوانید با صرف چند دقیقه، یک انتخاب خوب و به صرفه داشته باشید.

یکی از مواردی که نمی توان از آن چشم پوشی کرد، این است که دستمال کاغذی نصب شده در توالت نیز آلوده می شود، اما به دلیل اینکه دستمال کاغذی توالت اغلب داخل یک محفظه است و همچنین بسیار سریع مصرف می شود، بهتر از حوله می باشد. اگر سرویس بهداشتی شما محفظه ای برای دستمال کاغذی ندارد، بهتر است برای آن پایه های رول حفاظ دار تهیه کنید و یا از دستمال های کاغذی جدید که خود دارای کاور هستند، استفاده نمایید.

 

مشاهده

10 تا از بهترین دستگاه تصفیه هوای خانگی (راهنمای خرید)

 

 

5. دستمال توالت تنو Teno مدل Classic

دستمال توالت باید نرم و بسیار لطیف باشد تا آسیبی به پوست وارد نکند و همه نیز بتوانند از آن استفاده کنند. دستمال توالت تنو جزو همین گروه قرار می گیرد. دستمالی که نه تنها نرم و لطیف است، بلکه مقاومت خوبی هم دارد و خیلی زود پاره نمی شود. این دستمال از سه لایه تشکیل شده که قدرت پاک کنندگی و جذب آن را هم بالا برده اند. روی این دستمال توالت طرح های برجسته گل را نیز مشاهده خواهید کرد.

ویژگی ها
تعداد لایه: 3
مورد مصرف: توالت
پرفراژ: دارد
سایر ویژگی ها: نرم و مقاوم، سبک و حجیم شده، سه لایه کاغذ تیشو

 

 

6. دستمال توالت نانسی Nancy

دستمال های رولی برند نانسی سه لایه تولید شده است و در سرویس های بهداشتی استفاده می شود. قدرت جذب این دستمال تا 30% بالاتر از دستمال های دیگر می باشد و برای پوستتان ایجاد حساسیت نخواهد کرد. دستمال نانسی بسیار سبک و حجیم شده است. بسته ی 12عددی دستمال توالت Nancy هم کاربرد فراوانی دارد و هم از نظر اقتصادی به صرفه است. استفاده از دستمال توالت از نظر بهداشتی توصیه می شود؛ مخصوصا دستمالی که مواد سازنده ی آن به پوست آسیب وارد نکند و باعث ایجاد حساسیت نشود.

ویژگی ها
تعداد لایه: 3
مورد مصرف: توالت
پرفراژ: دارد
سایر ویژگی ها: جنس الیاف 100% طبیعی پنبه

 

دریافت محصولات ...

واقعیتش من زیاد اهل استفاده از دستمال مرطوب نیستم🙈 و دوس ندارم همیشه استفاده کنم ولی انقد تعریف دستمالای مرطوب نیوساد رو شنیدم که تا دیدمش سایز کوچیکشو گرفتم ک...

ارسالی از دوست عزیزمون سلام اَدمین جونم...میخواستم تجربمو درمورد یه محصول وطنی باهاتون به اشتراک بذارم...من یه مدتی هست ک برای پاک کردن آرایشم از دستمال مرط...