بهترین ژیلت برای صورت کدام است (8 خودتراش محبوب)

17 شهریور 1399

همان طور که دستمال کاغذی در ایران با عنوان کلینکس (برند تولید کننده دستمال کاغذی) معروف شد، خودتراش ها نیز از روی محبوب ترین برند موجود در بازار، ژیلت نام گرفتند. روش های زیادی برای اصلاح صورت وجود دارد که هر کدام معایب و مزایای خودش را دارد. برخی افراد استفاده از ریش تراش برقی را برای اصلاح صورتشان انتخاب می کنند اما برخی هم تیغ و ژیلت را برای اصلاح ترجیح می دهند. یکی از ویژگی های بهترین خودتراش این است که بتواند روی بخش های مختلف صورت بچرخد و موهای هرقسمت را بدون آسیب زدن به پوست جدا کند.

با توجه به تنوع زیاد ژیلت ها در بازار، امکان خرید بهترین ژیلت برای صورت نیاز به کمی بررسی دارد. ما در این بخش یک راهنمای مفید جهت خرید بهترین ژیلت برای صورت را برایتان آماده کرده ایم؛ تا بتوانید با صرف کمی زمان، یک ژیلت خوب خریداری نمایید.

مشاهده

21 مدل از بهترین اپیلاتور موجود در بازار

 

8. خودتراش 5 تیغه زنانه سیلور مدل Gloria

خودتراش زنانه ی سیلور (Silver) مدل گلوریا طراحی و ساخت کشور آمریکا می باشد. این خودتراش 5 تیغه ی دوطرفه دارد که به اصلاحی آسان و بسیار روان کمک می کند. جنس تیغه های خودتراش Silver از استیل ضدزنگ است که در برخورد با آب آسیب نمی بیند و اکسید نمی شود.

الای تیغه های خودتراش مدل گلوریا، یک نوار صورتی رنگ ژلی، صابونی وجود دارد که در برخورد با آب، حالتی لیز روی پوست به وجود می آورد و همین عامل موجب اصلاحی نرم و سریع می شود. خودتراش مدل گلوریا دارای سری انعطاف پذیر و متحرک است که دیگر به حرکت زیاد خودتراش نیازی نمی باشد. همچنین سری متحرک با حرکت بالا و پایین، به خوبی اصلاح را انجام می دهد.

دسته ی این خودتراش زنانه بسیار خوش دست و کاملا ارگونومیک است که در هنگام اصلاح، از دست سر نمی خورد. روی سری خودتراش گلوریا، درپوش شفافی از جنس پلاستیک وجود دارد که باعث می شود زمانی که از خودتراش استفاده نمی شود، آسیبی به پوست نرسد و همین طور از جمع شدن گردوغبار در لابه لای تیغه ها جلوگیری شود.

خودتراش زنانه ی سیلور این قابلیت را دارد که تمامی منحنی های بدن را به راحتی اصلاح کند و هیچ مویی در جایی از بدن باقی نگذارد. اطراف تیغه های این خود تراش، نواری پهن و سرخابی رنگ وجود دارد که حاوی روغن های گیاهی است و با لیزکردن پوست مانند نوار ژلی، صابونی به سرعت اصلاح کمک می کند.

ویژگی ها
مناسب برای: خانم ها
سری انعطاف پذیر: دارد
نوار ژل: دارد
جنس تیغه: استیل ضد زنگ
دسته ارگونومیک: دارد
قابل مصرف برای: چند بار اصلاح
سایر ویژگی ها: دارای درپوش، 5 تیغه دوطرفه، مناسب برای اصلاح هرنوع انحنای بدن، حاوی روغن های گیاهی در اطراف خودتراش

 

 

دریافت محصولات ...