من چون شرایط پوستم عوض شده دنبال آبرسان و مرطوب کننده ی خوبی هستم که خیلی هم عجیب غریب گرون نباشه ، تا بتونم تا مدت ها تمدیدش کنم . در عین حال کیفیت خوبی داشته باشه. .

روی همین حساب چند تا محصول داروخانه ای محبوب زمستان فعلی رو که قیمتشون هم زیر 20 دلار هست ( به جز caudalie و La roche posay)انتخاب کردم که مردم خیلی ازشون راضی بودن . حالا سعی می کنم بزودی این ها رو تهیه کنم و نقد دقیق تری نسبت بهشون بدم . .

.

🔷 Neutrogena_Hydro Boost

این محصول آبرسان و مرطوب کننده مناسب همه نوع پوستیه، سریع جذب میشه و از عصاره ی زیتون که خیلی برای پوست مفیده تهیه شده .

قیمت : 20 دلار .

🔷 Caudalie_Vino source

این محصول فرمول ژلی داره ، پس مناسب پوست های چرب و مختلطه . از آب انگور ارگانیک تهیه شده و آب رو داخل پوست نگه میداره . برای پوست های حساس خیلی مناسبه .

قیمت 39 دلار .

🔷 L’Oréal_Hydra Genius

این محصول تقریبا جدید لوریل هست که من خودم خیلی دوست دارم امتحانش کنم . در این محصول از آب آلوئه ورا که برای نرم کنندگی و آبرسانی عالیه استفاده شده . به عنوان پرایمر و حتی آبرسان شب هم خیلی مناسبه .

قیمت 18 دلار .

🔷La roche-posay_Hydraphase intense riche skin treatment

یکی از آبرسان های قوی و محبوب بازار این محصول هست که حاوی #هیالورونیک_اسید که در طول روز نیاز آب پوست رو کاملا برطرف می کنه .

قیمت 36 دلار .

دریافت محصولات ...

ممکنه خیلیا هنوز فرق بین مرطوب کننده و آبرسان رو ندونن، هر دوی این محصولات برای تغذیه پوست کلیدی هستن اما باهم یکی نیستن؛ دونستن تفاوتشون بهتون کمک میکنه تا بهت...